دسترسی سریع به جدیدترین اخبار و آگهی ها در کانال تلگرام بدوبازی
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

logo
منو
logo
logo

ایجاد حساب کاربری

مرحله 1 از 2

 • قوانین خرید و فروش

  ! هرگونه فعالیت در وبسایت به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین زیر از سمت کاربر است !

  بخش ثبت نام ( تمام کاربران )

  1- اطلاعات حسابهای کاربران نزد فروشگاه است و هیچ شخص دیگری به آنها دسترسی ندارد !

  2- برای بهبود خدمات و انجام هر عملکردی در سایت ( خرید ، ثبت آگهی و ... ) بهتر است در سایت ثبت نام کنید .

  3- در وارد کردن مشخصات خود ، در هنگام ثبت نام جداً دقت فرمائید ، هرگونه اشتباه در فیلدهای مشخصاتی که وارد میکنید میتواند مشکل ساز شود .

  4- نام ، نام خانوادگی و نام کاربری حتماً کاملاً صحیح وارد شود .

  5- جهت تسویه های مالی و تحویل خریدها ؛ تلفن همراه صحیح و پاسخگو الزامی است و قبل از موارد ذکرشده میبایست از طرف سایت استعلام و تأیید شود .

  6- ایمیل و آیدی تلگرام برای ارتباط آسانتر و اطلاعرسانیها مورد نیاز است .

  7- تذکر ؛ هرگونه اشتباه چه سهواً و یا عمداً در وارد کردن مشخصات کاربری مستلزم بررسی دقیق و کامل صحت اطلاعات کاربر از سمت سایت را دارد و تمام مسئولیتهای این موضوع به عهده کاربر است .

  8- تذکر ؛ در صورت عدم همکاری کاربر و یا بنا به هردلیل دیگری که باعث عدم تأیید اطلاعات وارد شده شود ، وبسایت  این اختیار را دارد که خدمات مربوطه را به کاربر ارائه ندهد .

  9- هرگونه فعالیت در وبسایت به منزله تأیید و موافقت کاربر با تمام قوانین بوده و جای هیچ اعتراضی نیست .

  بخش ثبت آگهی ( فروشندگان )

  1- ثبت آگهی در سایت کاملاً رایگان است.

  2- بازگشت به بند 2 در بخش ثبت نام ؛ برای ثبت آگهی بهتر است در وبسایت اکانت کاربری با مشخصات صحیح ایجاد فرمائید .

  3- پس از تکمیل فرم ثبت آگهی و تأیید آن توسط مدیر، آگهی کاربر در وبسایت و کانال تلگرام منتشر میشود .

  4- هر آگهی از زمان انتشار به مدت 30 روز اعتبار دارد و بعد از آن به صورت خودکار به حالت ناموجود تبدیل میشود . ( آگهی دهندگان میتوانند جهت تمدید اعتبار 20 روزه مجدد برای آگهی خود اطلاحیه ثبت بفرمایند )

  5- ثبت اصلاحیه آگهی برای بار اول رایگان است و از مرتبه دوم به بعد هر اصلاحیه مبلغ 3.000 تومان هزینه دارد .

  6- آگهی دهندگان محترم همواره میتوانند از قسمت نظرات پست آگهی خود با کاربران و بازدیدکنندگان در ارتباط باشند . ( درج ایمیل ، آیدی تلگرام ، شماره تماس و یا هر راه ارتباطی دیگر در نظرات موجب عدم تأیید انتشار پاسخ میشود )

  7- درصورت فروش آگهی ، از سمت فروشگاه به شماره همراه کاربر اس ام اس اطلاعرسانی ارسال میشود . ( نکته ؛ در صورتی که پیامهای تبلیغاتی خط کاربر مسدود باشد اس ام اس های سایت را دریافت نمیکند ! برای حل این مشکل : خطوط همراه اول : عدد 2 را به 8999 ارسال نمائید | خطوط ایرانسل : عدد 1 را به 5005 ارسال نمائید | خطوط رایتل : با شماره 200 تماس و درخواست فعالسازی پیامکهای تبلیغاتی را بدهید )

  8- تمام جابجایی ها و نقل و انتقالات توسط واسط مجموعه انجام میشود و در معاملاتی که قیمت بین 0 تا 199 هزار تومان است حق واسط 11.000 تومان از هرطرف ، معاملاتی که مبلغ آن بین 200 تا 499 هزار تومان است حق واسط 22.000 تومان از هرطرف ، معاملاتی که مبلغ آن بین 500 تا 999 هزار تومان است حق واسط 50.000 تومان از هرطرف، معاملاتی که قیمت آن بین 1میلیون تا 2.999.000تومان است 100.000تومان از هر طرف و در نهایت معاملاتی که مبلغ آن بالای 3 میلون تومان است حق واسط 100.000 تومان از هرطرف دریافت میشود.

  9- پس از فروخته شدن آگهی ، تحویل محصول در لیست سفارشات قرار میگیرد و نهایتاً تا 24 ساعت پس از فروش از سمت فروشگاه با فروشنده تماس گرفته میشود و در صورت عدم پاسخگویی فروشنده معامله فسخ میشود . ( نکته : در صورت فسخ معامله ، آگهی بدون اعتبار میماند و برای قرار گرفتن مجدد در لیست فروش کاربر میبایست برای آگهی اصلاحیه ثبت کند )

  10- پس از هماهنگی های لازم برای تحویل محصول از فروشنده و انتقال به خریدار ؛ مدت زمان 24 ساعت جهت تست امنیت و سلامت ، محصول نزد خریدار میماند . ( واریز مبلغ برای فروشنده ها یک روز بعد و پس از ساعت 23 میباشد )

  11- در صورت قفل شدن جیمیل بازی قبل از تحویل محصول به خریدار ، مشکل پیش آمده به عهده فروشنده میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .

  بخش خرید ( خریداران )

  1- مشخصات وارد شده در فیلدهای خرید میبایست صحیح باشد . ( محصول خرید شده فقط به همان مشخصات ؛ نام و شماره تماس تحویل میگردد . ( در صورت معرفی اطلاعات اشتباه فروشگاه خدماتی به کاربر ارائه نمیدهد .

  2- پس از خرید محصول اس ام اس تأیید برای خریدار ارسال میگردد که ادامه روند تحویل را توضیح میدهد ( نکته ؛ در صورتی که پیامهای تبلیغاتی خط کاربر مسدود باشد اس ام اس های سایت را دریافت نمیکند ! برای حل این مشکل : خطوط همراه اول : عدد 2 را به 8999 ارسال نمائید | خطوط ایرانسل : عدد 1 را به 5005 ارسال نمائید | خطوط رایتل : با شماره 200 تماس و درخواست فعالسازی پیامکهای تبلیغاتی را بدهید )

  3- برای تأیید هویت خریدار کارت شناسایی از ایشان دریافت و شماره همراه نیز استعلام میشود .

  4- تذکر ؛ در صورت عدم همکاری خریدار و یا بنا به هردلیل دیگری که باعث عدم تأیید اطلاعات وارد شده شود ،وبسایت این اختیار را دارد که خدمات مربوطه را به خریدار ارائه ندهد .

  5- از زمان خرید نهایتاً تا 24 ساعت از سمت فروشگاه با خریدار تماس گرفته میشود . ( لطفاً در این بازه زمانی به پشتیبانی مراجعه نفرمائید ، به محض آماده شدن محصول با شما تماس میگیریم )

  6- خدمات فروشگاه مشخص شده است ؛ پذیرش آگهی از فروشنده و تحویل آن به خریدار ( جابجایی مبلغ و محصول بین خریدار و فروشنده ) و با توجه به اینکه خریدار به این مسئله کاملاً واقف هست که محصول خرید شده از شخصی به غیر از فروشگاه است ؛ پس از تحویل محصول به خریدار تمام تعهدات فروشگاه به صورت تمام و کمال انجام شده است و در صورت بروز هرگونه مشکل در محصول هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نمیشود و تنها خدمت فروشگاه در این مورد بند 11 در بخش ثبت آگهی است ( ارائه مدارک فروشنده به خریدار ).

  7- در صورت قفل شدن جیمیل بازی بعد از تحویل محصول به خریدار ، مشکل پیش آمده به عهده خریدار میباشد و فروشگاه مسئولیتی در این مورد ندارد .

  چند قانون کلی ( تمام کاربران )

  1- مدارک و مشخصات فروشنده و خریدار نزد فروشگاه میماند ، برای امنیت معامله و جلوگیری از کلاهبرداریهای شایع پیام دادن کلاهبرداران با آیدی های فیک و مشابه آیدی ادمین اصلی ، آیدی فروشنده و خریدار به هیچ عنوان در اختیار هیچ کس به جز مدیریت بخش آگهی و واسط فروشگاه ( مشخصات انتهای پست ) قرا نمیگیرد و طرف حساب هر دوطرف ( خریدار و فروشنده ) فروشگاه است .

  2- هرگونه فعالیت در وبسایت به منزله مطالعه دقیق و پذیرفتن تمام قوانین بالا از سمت کاربر است .

0
X